Darmowa konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Promocje
Darmowa wysyłka
A A A

Współpraca

 

Każdy biznes powienien zaczynać się nie od chłodnej kalkulacji, a od marzenia-bajki, od mitu zdolnego zauroczyć miliony.
Losy Pani Nony są tego przykładem. Są opowieścią o tym, jak mała dziewczynka pokonała śmierć.

 

Jeśli macie w sobie wiarę, zwyciężycie!

 

Jeśli jesteś miłą, pogodną oraz chcącą spełniać swoje marzenia osobą - zapraszamy do współpracy i oferujemy swoją pomoc oraz wspaniałą przygodę, która może być początkiem nowego życia!

 

  • Praca w firmie rozpoczyna się od podpisania umowy z 20% upustem, wpłaceniem 90 zł oraz jednorazowym zakupem produktów o równowartości 100 punktów (lub 150 punktów zgromadzonych w ciągu danego miesiąca). Taki zakup otwiera drogę do dalszych upustów czyli 33% i 40%. Tym samym stajemy się Nabywcą na prawach Konsultanta.

  • Istnieje również możliwość wejścia do firmy bez wpłaty 90 zł, jednakże w tym przypadku zakupujemy produktów za 250 punktów z upustem 20%.

  • Wejście typu "Quick start" ("Szybki start") opłaca Ci się, gdy potrzebujesz dużej ilości produktów. Wtedy wpłacasz 90 zł i robisz zakup za dokładnie 400 punktów (nie mniej i nie więcej) w cenie dyrektorskiej, czyli z upustem 40%, a następne zakupy według planu marketingowego - z upustem 20%.

  • Wejście na pozycję dyrektora następuje po jednorazowym zakupie produktów za 4500 punktów w cenie dyrektorskiej (z upustem 40%), bez wstępnej wpłaty 90 zł.

  • Po dokonaniu odpowiedniego dla Ciebie zakupu w celu wejścia do firmy i podpisaniu wysłanej przez nas umowy, stajesz się pełnoprawnym pracownikiem firmy Dr. Nona. Niezależnie od początkowej pozycji w firmie nagromadzane są punkty, które w odpowiednim czasie odpowiadają bonusami i premiami.


Aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się z planem marketingowym firmy, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza lub bezpośrednio na email drnona@clubdrnona.pl