Darmowa konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Promocje
Darmowa wysyłka
A A A

Produkty

Produkty Dr Nona różnią się od innych kosmetyków produkowanych na bazie komponentów Morza Martwego specjalną technologią, której efektem jest zestaw bioorganomineralny, w którym połączono właściwości aromaterapeutyczne i eteryczne ekologicznie czystych olejków roślinnych i ekstraktów, minerałów oraz wód Morza Martwego.

Tradycyjne francuskie olejki aromatyczne dobrze wchłaniane są przez skórę, ale odznaczają się kwaśnym pH (3,0) a niektóre ze składników i komponentów są bardzo lotne, co uniemożliwia zapewnienie stabilności preparatów kosmetycznych. Kosmetyki wyprodukowane na bazie minerałów Morza Martwego posiadają zasadowe pH (9,0), ale trudniej wchłaniane są przez skórę.

Produkty Dr Nona wyprodukowane na bazie kompleksu bioorganomineralnego posiadają wartość pH zbliżoną do wartości normalnego naskórka (5,5), które są doskonale wchłaniane przez skórę, zachowują swoje właściwości kosmetyczne i terapeutyczne oraz wzbogacają organizm w potrzebne składniki odżywcze.

Doświadczenia także laboratoryjne wykazały, że w badanych produktach nie występują składniki toksyczne (np. metale ciężkie, pestycydy).

Preparaty kosmetyczne Dr Nona odpowiadają międzynarodowym normom pod względem mikrobiologicznym. Preparaty te produkowane są tylko i wyłącznie na bazie surowców naturalnego pochodzenia.