Darmowa konsultacja
Bezpłatna konsultacja
Promocje
Darmowa wysyłka
A A A

Na wypoczynek z produktami Dr.Nona

Jak zwykle nagle przyszło lato i sznur samochodów, jak klucz żurawi pociągnął za miasto. To mieszkańcy uciekają do swoich domków letniskowych za miasto, na łono natury, cześć osób wyjeżdża już na urlopy – nad morze, w góry czy jeziora.

Niewielu z nich myśli jednak o tym, że praca na działce, a nawet zwykłe leniuchowanie i zabawa – dzieci na rowerach, ogniska i inne ciekawe zajęcia – mogą być powodem różnych urazów. Co więcej podczas opalania na słońcu często występują niechciane oparzenia czy inne dolegliwości skóry. Nie mówiąc już o tym, że odpoczynek mogą zepsuć tak, wydawałoby się, banalne problemy, jak: rozstrój żołądka, ból głowy, przeziębienie, czy skaleczenia. Trzeba być więc przygotowanym na szybką i skuteczną likwidację takich problemów. W tym celu znakomicie sprawdzi się letniskowa apteczka z preparatami firmy Dr.Nona.

Chłodne noce, poranna rosa, mokre nogi – wszystko to sprzyja przeziębieniu. Pierwsze objawy to kaszel i katar. Kataru i zaczerwienionego gardła można się pozbyć stosując Płyn do ust, który ma działanie bakteriobójcze. Przy kaszlu zażyj Okseen, wypij gorący Chocoseen i zjedz czekoladkę Chicoseen (lub Dakseen).

Szybki powrót do zdrowia, przy wszystkich chorobach wynikających z przeziębienia, zapewnia Ci immunomodulatory – Okseen, Soupseen, Chicoseen, Chocoseen.

Problemy na urlopach nie są zbyt skomplikowane. Najczęściej są to otarcia, uderzenia i naciągnięcia. Na uderzone miejsce przykładamy Kompresy z wody Morza Martwego, potem smarujemy kremem Dynamicznym. Jeśli jest to otarcie lub przecięcie skóry, należy przemyć ranę Płynem do ust, w skład, którego wchodzą substancje aseptyczne, a potem przyłożyć Kompresy z wody Morza Martwego.

Fatalne potknięcie się na schodach, dołki, górki i rozpadliny w lesie, wszystko to grozi naciągnięciem ścięgien, najczęściej łydki u stopy. Wtedy nacieramy uszkodzone miejsce Balsamem Solaris, zażywamy Reumoseen, nakładamy Maseczkę iłową do ciała i owijamy bandażem elastycznym. Ulga gwarantowana już po kilku godzinach.

Ognisko rozpalone, aby spalić śmieci i poobcinane gałęzie (lub upiec kiełbaski), to nie tylko piękne widowisko i wciągająca zabawa, ale potencjalna możliwość oparzeń. Jeśli przydarzyło się nam oparzenie, to trzeba na ranę nałożyć Balsam Solaris.

Często na urlopie (letnisku) dopada nas rozstrój żołądka. Powodem mogą być źle umyte warzywa lub zmiana wody. No i mamy kolejkę do toalety. Tę przypadłość usuniemy bardzo szybko, jeśli pamiętamy o Płynie do ust. Aby przywrócić normalne trawienie i zregenerować florę bakteryjną jelit, cierpiącemu na biegunkę należy podać Soupseen – rozpuszczalna zupę w proszku. W skład Soupseenu wchodzi kompleks bioorganomineralny. A jeśli biegunka jest długa i uporczywa, a organizmowi grozi odwodnienie, to należy wypić 1,5 litra Herbaty Gonseen. Herbata Gonseen przywróci odpowiednią równowagę wody i soli (elektrolitów) w organizmie i zapobiegnie odwodnieniu. W ciężkich przypadkach należy zgłosić się do lekarza.

Świeży, chłodny wiaterek, kąpiel mogą być przyczyna zapalenia uszu, zwłaszcza u dzieci. W tym przypadku znowu pomocny będzie Płyn do ust i Krem Dynamiczny.

Komary, osy i pszczoły oraz inne żądlące owady, mocno dają się we znaki wszystkim odpoczywającym na łonie natury. Tu pomogą również Płyn do ust i Krem Dynamiczny, które ukoją ból i swędzenie.

Letniskową apteczkę „Dr.Nona można zabrać ze sobą nie tylko na wypady za miasto, ale w każdą podróż.

Jeśli chodzi o zdrowie to najlepiej jest się zabezpieczyć „na wyrost” i spokojnie odpoczywać na upragnionych urlopach z dala od miejskiego zgiełku. Spokojnie z preparatami „Dr.Nona”!

Autor: dr Nona Kuchina
"Terapie dr Nony część II"